Biostimulační laser

Biostimulační laser – léčba akné, oparů, jizev

Biostimulační laser

Základní biostimulační, analgetické a protizánětlivé účinky laseru lze bez nežádoucích vedlejších účinků využít ve velmi široké škále samostatných dermatologických ošetření. Terapie je bezbolestná a bezpečná. Nejčastější aplikace jsou zklidění a léčba projevů akné a jiných zánětlivých procesů,léčba oparů, ekzémů, omlazování a regenerace tkání, okamžité zklidnění pleti po nepřiměřeném slunění, zlepšení stavu jizev (poúrazových a pooperačních, keloidních), strií, urychlení vstřebání hematomu, hojení odřenin, spálenin, léčba otoků.

Kombinace laseru a hydratační masky

Maska obsahuje hydrogenuhličitanové ionty, které se podílejí na hloubkovém čištění pórů. Buňky povrchové tkáně se lépe prokrvují, zvyšuje se metabolismus buněk, podporuje se regenerace cév. Laser pománá s novotvorbou kolagenu v kůži a při opakované aplikaci vypíná vrásky a omlazuje pleť. Gelová maska také snižuje svalové napětí mimických svalů. Ošetření doporučujeme 1x za 4 týdny.

Efekt laserové masky:

  • stažení pórů
  • vypnutí pleti, intenzivní hydratace pleti
  • vyhlazení jemných vrásek
  • projasnění pokožky
  • zlepšení akné
  • hojení ran

Dermokosmetika SynCare je zaměřená nejen na základní profesionální salonní ošetření a následnou domácí péči, ale v nemalé míře také na ošetření hraničních stavů pleti. Dermokosmetika SynCare nabízí přípravky pro ošetření všech typů pleti. Zvláště se zaměřujeme na suchou citlivou pleť, na pleť s akné, zralou pleť a pleť s vrozenými nebo získanými defekty (ekzémy, rosacea, hyperpigmentace a stárnutí pleti).