Chemický peeling

Laboratoře Renophase® již přes 25 let vyvíjejí nové technologie v oblasti estetické medicíny. Své inovace zakládají na výzkumu buněčné regenerace a kožní tolerance. Používají vysoce účinné aktivní molekuly a pomocí technologie retikulovaného hydrogelu zaručují jejich penetraci do pokožky.

V oblasti profesionální dermatologické péče nabízejí laboratoře Renophase® peelingy nové generace, techniky fotoomlazení a injekční výplně

CHEMICKÝ PEELING je velmi účinná metoda pro zmírnění projevů stárnutí pleti, vyhlazení a vypnutí pleti, pro léčbu akné a pigmentací různého původu. Působením ovocných kyselin se odloučí povrchové či hlubší vrstvy kůže. Následuje proces hojení, kdy se odloučené buňky kůže nahrazují novými. Pleť má po zhojení viditelně lepší obnovenou strukturu. Dochází k vyhlazení vrásek, pleť je vyrovnaná, jemnější, hydratovaná a odstraňují se projevy akné a pigmentace.

Pro dosažení požadovaného efektu se doporučuje opakovat ošetření 3-5x v rozmezí 7 až 14 dnů.

Studio Duhapřed ošetřením

Studio Duhapo ošetření

Studio Duhapřed ošetřením

Studio Duhapo ošetření

Dermokosmetika SynCare je zaměřená nejen na základní profesionální salonní ošetření a následnou domácí péči, ale v nemalé míře také na ošetření hraničních stavů pleti. Dermokosmetika SynCare nabízí přípravky pro ošetření všech typů pleti. Zvláště se zaměřujeme na suchou citlivou pleť, na pleť s akné, zralou pleť a pleť s vrozenými nebo získanými defekty (ekzémy, rosacea, hyperpigmentace a stárnutí pleti).