Čokoládová masáž obličeje

čokoládová masáž

Luxusní masáž teplou čokoládou přináší tělu i duši mnohem více, než jen pocity sladkého uvolnění a rozkoše.

Čokolády si, pro její výjimečné složení a působení na organizmus, vysoce cenili již staří Aztékové. Čokoládová masáž je známá svými omlazovacími, antidepresivními a afrodiziakálními účinky.

Díky obsahu jedinečné kompozice aminokyselin, minerálů, vitamínů, alkaloidů a antioxidantů stimuluje a současně zklidňuje organizmus.

Účinky čokoládové masáže

čokoládová masáž

Luxusní čokoládová masáž pokožku vyživuje, změkčuje, čistí, napíná a rozzařuje. Chrání ji před volnými radikály, které způsobují stárnutí.

Čokoláda příjemně uvolňuje stres a přináší pocit dokonalé pohody a štěstí.

Horká čokoládová masáž je luxusní procedura, která omlazuje a vyhlazuje pokožku. Zbavuje ji odumřelých buněk a činí ji jemnou. Podporuje odplavování škodlivých látek z těla, má antioxidační účinky a pozitivně působí na mysl, jelikož je čokoláda bohatá na minerály jako vápník, draslík a hořčík, vitaminy, polyfenoly, teobromin, esterol a kofein. Blahodárně působí na zpomalení procesu předčasného stárnutí – vyživuje, omlazuje, regeneruje a tonizuje pokožku.

Dermokosmetika SynCare je zaměřená nejen na základní profesionální salonní ošetření a následnou domácí péči, ale v nemalé míře také na ošetření hraničních stavů pleti. Dermokosmetika SynCare nabízí přípravky pro ošetření všech typů pleti. Zvláště se zaměřujeme na suchou citlivou pleť, na pleť s akné, zralou pleť a pleť s vrozenými nebo získanými defekty (ekzémy, rosacea, hyperpigmentace a stárnutí pleti).