Galvanic Spa system

Galvanic Spa system – žehlička na odstranění vrásek, pigmentových skvrn, akné, celulitidy

Galvanic Spa systemŽehlička pracuje na základě galvanického proudu, čímž vznikají v pokožce vibrace a uvolňují se tak nečistoty. V podstatě jde o masáž, díky které se obnovují naše buňky.Galvanický proud se dělí na kladný a záporný a působí do všech vrstev kůže. Díky zápornému proudu a gelu se dostanou z pokožky všechny hloubkové nečistoty a ve druhé fázi působením kladného proudu a gelu se vpraví do pokožky látky z gelu, které podporují regeneraci pleti (jako např. botox, colagen, měsíček lékařský, heřmánek a mnoho dalších bylin). Současně pracuje s bazální vrstvou, která je posazená na škáře a podporuje štěpení buněk. Pleť se tak donutí pracovat, protože při žehlení se rozproudí lymfa, zmírní se otoky a zprůchodní se póry až k buňkám. Ošetření se provádí 3x po 2 dnech a následně 1/1-2 týdny.

Žehličku je možné si zakoupit. Již při prvním žehlení se obličej zeštíhlí a omladí. Žehlička rovněž sjednotí tonus pleti o jeden odstín, čímž zmírní tmavé kruhy a váčky pod očima, vyhladí vrásky, odstraňuje akné, podbradek, povislou kůži na pažích, zmírní a zesvětlí strie, upravuje celulitidu.

Žehličku lze používat na všechny druhy pleti:

  • Mladou
  • Zralou, suchou
  • Mastnou, aknózní
  • Postiženou ekzémem, lupenkou a dermatitidou

Dermokosmetika SynCare je zaměřená nejen na základní profesionální salonní ošetření a následnou domácí péči, ale v nemalé míře také na ošetření hraničních stavů pleti. Dermokosmetika SynCare nabízí přípravky pro ošetření všech typů pleti. Zvláště se zaměřujeme na suchou citlivou pleť, na pleť s akné, zralou pleť a pleť s vrozenými nebo získanými defekty (ekzémy, rosacea, hyperpigmentace a stárnutí pleti).