Macon - mořská kosmetika

Macon mořská kosmetika

Firma Macon vyvinula speciální kosmetické řady pro všechny tipy pleti včetně luxusních pleťových krémů a dalších přípravků.

Mezi nejprestižnější řady patří například:

BA - Cell repair activ - obsahuje koenzym Q10, kaviárový extrakt a bambucké máslo. Je vhodná pro pleť od 25 let.

BIO-ACTIV HYDRATANT - s kyselinou hyaluronovou a kaviárovým extraktem
Díky řadě BIO-ACTIV HYDRATANT zajištíme účinnou a ohleduplnou péči pro mladou pleť s nedostatečným zásobením vlhkostí. Hodnotné složky jako kyselina hyaluronová a kaviárový extrakt pokožku dostatečně hydratují. Výsledkem je regulace hospodaření s vlhkostí, svěží a přirozený vzhled pleti.

Regenerant Collagen Repair - pečující řada s jedinečnou kombinací kaviáru a přírodního kolagenu mořského původu, který se získává biochemickou cestou z kůže tuňáka. Speciální obnovující komplex intenzivně podněcuje přirozenou syntézu kolagenu a současně povzbuzuje samoobnovitelný systém pokožky.
Jemné mimické vrásky se opticky zjemní.

HYDRO ALGA - s mořskou řasou Spirulinou, kyselinou hyaluronovou a komplexem aminokyselin pro suchou a citlivou pleť. Pleť je v krátkém čase opět nasycena vlhkostí, aby byl její vzhled čerstvý a zářivý.

PEARL - s kombinací perlového proteinu s rostlinným steroidním hormonem sterocare. Protein z perel je tímto velmi efektivní „hydratační krém“, který dodá pokožce skvělý pocit.

CHOCO TREATMENT - s pravým kakaem v kombinaci s řasami a syrovátkou
Čokoládová řada jako vysoce účinný dodavatel vlhkosti pro všechny typy pletí.

SEA SEIDE+ - s proteiny z hedvábí, extraktem z ženšenu a ginkgem
V této luxusní a jedinečné řadě je spojeno antioxidační působení Ginkgo biloby a ženšenu se silou „hedvábí z moře“. Tato účinná látka, získaná z prášku z vláken lastur Mytilus edultis stimuluje syntézu kolagenu I a III, posiluje síť vazivové tkáně a zlepšuje prokazatelně elasticitu a odolnost pleti. Vzácné proteiny účinkují navíc jako zásobník vlhkosti, pleť bude hedvábně jemná.

WINTER CREAM - s pomerančovým extraktem
Řada obsahující speciální zimní krém pro péči a ochranu pleti v mrazu a zimním období.

DERM BALANCE - řada bez parfému kombinující Aloe vera gel a vitamíny pro přecitlivělou pleť
Firma MACON vyvinula sérii výrobků řady DERM BALANCE pro velmi citlivou pokožku. Tento typ pokožky je většinou velmi podrážděný a reaguje často přecitlivěle a velmi rychle na všechny vnější i vnitřní vlivy a má sklon k alergii.
Speciálně pro řadu DERM BALANCE byl vyvinut alternativní konzervační systém. Tato série výrobků neobsahuje parfémovaný olej ani žádné barvivo.

BEAUTY FOR MEN - luxusní a exkluzivní pečující výrobky pro moderního a náročného muže s kaviárem a extraktem z řas
Tato nová pečující řada Macon mořské kosmetiky je určena speciálně pro potřeby mužské pleti, která je díky dennímu holení a vlivům životního prostředí obzvláště namáhána.
Hodnotný kaviárový extrakt, bohatý na proteiny, aminokyseliny, minerály a stopové prvky působí regeneračně, aktivuje obnovu buněk v pokožce a zlepšuje její pružnost. Koncentrovaný výtažek Laminaria digitata zajišťuje více vlhkosti a mladistvou svěžest.

Dermokosmetika SynCare je zaměřená nejen na základní profesionální salonní ošetření a následnou domácí péči, ale v nemalé míře také na ošetření hraničních stavů pleti. Dermokosmetika SynCare nabízí přípravky pro ošetření všech typů pleti. Zvláště se zaměřujeme na suchou citlivou pleť, na pleť s akné, zralou pleť a pleť s vrozenými nebo získanými defekty (ekzémy, rosacea, hyperpigmentace a stárnutí pleti).