Ošetření 100% kyselinou hyaluronovou

Kyselina hyaluronová

Kyselina hyaluronová je klíčová molekula proti stárnutí pleti, je přirozeně obsažena v lidském těle jako biogenní složka.

Kyselinu hyaluronovou najdeme v pojivé a nervové tkáni, ale také v kůži. Tato skutečnost je velmi důležitá z biologického hlediska. Lze tvrdit, že tato látka je základním faktorem, spolu s kolagenem, pro plnost pleti. Její nedostatek má přímou souvislost s projevy stárnutí kůže.

V žádném ohledu nelze tvrdit, že kyselina hyaluronová je vhodná pouze pro stárnoucí nebo zralou pleť, avšak kolem 35. až 40. roku by tato látka měla být používána denně i ve více přípravcích. Má mimořádnou výhodu, nemusíte si jí bát – je NENÁVYKOVÁ.

Nabízím Vám kompletní, intenzivní, ucelenou péči o pleť přípravky s kyselinou hyaluronovou

Tonizace a příprava na další ošetření: REVITALIA - revitalizující celulární voda s kyselinou hyaluronovou

Intenzivní péče sérem MULTI LIFT 100% kys. hyaluronová

Aktivační péče alginátovou maskou s kyselinou hyaluronovou 

Domácí ošetření: Denní krém 100% kyselina hyaluronová 

Dermokosmetika SynCare je zaměřená nejen na základní profesionální salonní ošetření a následnou domácí péči, ale v nemalé míře také na ošetření hraničních stavů pleti. Dermokosmetika SynCare nabízí přípravky pro ošetření všech typů pleti. Zvláště se zaměřujeme na suchou citlivou pleť, na pleť s akné, zralou pleť a pleť s vrozenými nebo získanými defekty (ekzémy, rosacea, hyperpigmentace a stárnutí pleti).