Prodlužování řas

Prodlužování řas

Dopřejte si revoluční techniku prodlužování a zhušťování řas založenou na kvalitních produktech technikou B-Lashes.

Zajistí Vám neodolatelně dlouhé, husté a natočené řasy bez líčení na dobu 3–6 týdnů. Poté se řasy pouze doplňují.

Prodlužování řas

Prodlužování řasNa jednotlivé přírodní řasy se lepí syntetické řasy různých délek a barev pomocí speciálního lepidla, které vytvoří neviditelné spojení, velmi odolné a flexibilní, se kterými se můžete věnovat veškerým aktivitám včetně koupání a saunování. Takto prodloužené řasy žádným způsobem nezatěžují Vaše přírodní řasy, které přirozeně rostou a obměňují se. Jakmile přírodní řasa vypadne, uvolní se s ní i řasa umělá. Na tomto místě už roste řasa nová, která se při doplnění opět prodlouží. Jedná se o velmi pohodlný a dlouhotrvající způsob prodloužení řas pro běžné nošení i každou slavnostní příležitost.

Doplnění je vhodné provádět 1x za měsíc, aby řasy zůstaly stále krásné a husté.

 

Rozdíl mezi permanentním prodlužováním řas a klasickými umělými řasami je zejména v technice, typu řas, výsledném efektu a trvanlivosti prodloužení. Běžné umělé řasy jsou spojeny v jedné linii a lepeny na oční víčko latexovým lepidlem – spoj je nepružný. Tyto řasy jsou požívány převážně jako doplněk líčení a při odličování se odstraňují, nejsou vhodné při sportu a jiných aktivitách. Oproti tomu B-Lashes dokonale napodobují přírodní řasy, jsou pevné, odolné, pružné, jejich nošení necítíte a nezpůsobují předčasné vypadávání přírodních řas.

V nabídce máme také doplňování řas 3D - 5D aplikací NANO řas. Tři až pět  tenkých řas síly 0,07mm spojené vedle sebe do 3D efektu zaručují naprosto přirozený vzhled a navíc skoro nic neváží, tudíž si můžete dovolit tento svazek aplikovat na jednu řasu přírodní. Vyzkoušejte kouzlo NANO řas, které mění dosavadní trendy!

Dermokosmetika SynCare je zaměřená nejen na základní profesionální salonní ošetření a následnou domácí péči, ale v nemalé míře také na ošetření hraničních stavů pleti. Dermokosmetika SynCare nabízí přípravky pro ošetření všech typů pleti. Zvláště se zaměřujeme na suchou citlivou pleť, na pleť s akné, zralou pleť a pleť s vrozenými nebo získanými defekty (ekzémy, rosacea, hyperpigmentace a stárnutí pleti).